Antalya Kartvizit, Şeffaf ve oto kokusu, Broşür, Web sitesi tasarımı, Baskılı sipsi, kullan-at marpuç ve baskılı pipet gibi bir çok ürünü bünyesinde bulundurur.

Bina Totem Nedir

12/03/2020      529 Okuma            Haberler

Bina Totem Nedir

Bina Totem Nedir

 

Bina Totem
Bina Totem ürününde apartmanların, iş merkezlerinin ve sitelerin şık ve çağdaş görünüşlere sahip olmasını gerçekleştiren en mühim malzemelerin başında totemler gelmektedir. Bir başka söyleyişle bina tabelaları olarak da adlandırılabilecek olan bu tasarımlar, sarfedilen malzemenin cinsine, ebatlarına, renk seçeneklerine göre birbirinden detaylı modellerde rahatça üretilebilmektedir.

Bina Totem ve Site Totemleri
Bina ve site totemleri önceden sarfedilen floresanlı aydınlatmaların terk edilmesi ile bugünümüzde başka bir ebat kazanarak teknolojiyle bütünleşmiş durumdadır. Işıklı ve ışıksız olarak üretilebilmekte olan bu ürünler, gösterişli ve canlı yapılar meydana çıkartarak bulunulan sahaya ayrı bir hava katmaktadır. Genellikle enerji tasarruflu LED ışıklandırmalar ile uygulanan vinil germe tabelalar, olabildiğince ilgi çekici özelliklere sahip olduklarından ötürü başka uygulamalara göre daha çok tercih edilmektedir. Binaların dış yüzeyi ve renkleri ile de rahatça uyum sağlayabilen bu tasarımlar, çok detaylı renklerle bütünleştirilmiş ışıklarla aydınlatılabilmektedir.

Antalya Totem
Kutu harf sistemi ile de yapılabilmekte olan bina ve site totemleri, özel kesim makineleri vasıtası ile 3 ebatlı şekilde hazırlanabilmektedir. Bunlara ek olarak altın, gold, gümüş aynalı, krom, alüminyum ve pirinç harften imal edilen tasarımlar da paslanmaz yapıları vasıtası ile uzun yaşamlı kullanımlara imkan tanımaktadır. İstenilen punto büyüklüğünde üretilebilmekte olan bu malzemeler, oturulan mekanın giriş kısmına monte edilerek olabildiğince uzak mesafelerden rahatça görülebilmektedir.

Bina Totem İmalatı
Dekota, pleksi cam, polikarbon, kompozit ve aynısı levhalar şeklinde tasarım edilip üstüne folyo kesim ve dijital baskı oluşturularak elde edilen bina ve site totemleri, rahatça vidalanarak monte edilebilmektedir. Dışarıdan gelebilecek rastgele bir vuruşa karşı hiçbir şekilde bükülme, çatlama ya da göçme hallerine sebebiyet vermeyen dayanıklı ve dayanıklı yapıdaki bu ürünler, uzun seneler kullanımlara imkan tanımaktadır.

Antalya Totem Tabela
Sadece bulunulan alanın isimliğinden meydana gelen tabelanın yanı sıra otopark, havuz, spor salonu, acil çıkış kapıları, konuk girişi gibi detaylı yerlerin de kolay bir şekilde gösterilmesini gerçekleştiren yönlendirmelere sahip tabelalar da oluşturularak işlevsel kullanımlar meydana çıkarılabilmektedir.

Totem Tabela Antalya
Kullanılacak malzemenin cinsi ve kalitesi, harflerin punto büyüklüğü, ışıklı olup olmaması gibi hallere bağlı olarak fiyatları tespit edilen bu uygulamalar, her bütçeye ideal olarak rahatça tedarik edilebilmektedir.

Yorumlar

Hiç Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster Misiniz?

Yorum Yap






Güvenlik




Tum Haklari Saklidir © 2018 - Powered By Orkay