Antalya Kartvizit, Şeffaf ve oto kokusu, Broşür, Web sitesi tasarımı, Baskılı sipsi, kullan-at marpuç ve baskılı pipet gibi bir çok ürünü bünyesinde bulundurur.

En İyi Tabela Çeşitleri Nelerdir ?

12/03/2020      592 Okuma            Haberler

En İyi Tabela Çeşitleri Nelerdir ?

Tabela, işyeri ve dükkanların olmazsa olmazlarıdır. Tabelalar, tanıtım yönünden son derece mühimdir. Günümüzde tabela tipleri denince olabildiğince geniş bir yelpaze çıkıyor, karşımıza. Farklı malzemelerle yapılmış detaylı dizaynları olan tabela tipleri müşterilerin memnuniyetini arttırıyor. Tabelalar, firma ya da iş yerlerinin en iyi tanıtım araçlarından biridir. Dolayısıyla, tabelanın kalitesi, manzarası ve estetiği firma ya da iş yerinin amaç kitlesi ile iletişiminde ilk adımdır.

Müşterilerin taleplerini en iyi şekilde karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla çoğu çalışma gerçekleştiriyoruz. Talep edilen tabela, hangi sektör amacıyla hazırlanacak olursa olsun önceliğimiz kuşkusuz tabelanın sağlam, sağlam malzemelerden üretilmesini ve firmanın tanıtımının en iyi şekilde yapılmasını sağlamaktır.

Tabela Çeşitleri
Kabartma tabelalar, firmaların en sık tercih ettiği tabela tipleri arasındadır. Görselliği ve ilgi çekici oluşu ile ilgi çekmektedir. Elbette, rekabet aleminde bu mühim bir noktadır. Dijital baskı, günümüzün modernliğini yansıtmakla eş güdümlü sık sık talep edilen çeşitlerdendir. Dijital baskı, dijital baskı merkezleri ya da bilgisayar içerisinde hazırlanan dizayn ya da fotoğrafların en ilerlemiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve süratli bir şekilde malzemenin üstünde el değmeyecek şekilde yapılmasıdır. Bu teknik ile daha süratli ve kolay netice alabilmek mümkündür.

UV baskı da kullanım kısmı olabildiğince geniş olan bu baskılar son dönemlerde son dönemlerde isteği artmıştır. Bu baskı sisteminde gravür baskı işlemlerinde elde edilmiş olan neticeler bire bir oranda elde edilebilir. Bu baskı işleminde 100 ile 600 mikron arası kalınlığı olan bütün mamüller amacıyla işlemler kolaylıkla yapılır. Şeffaf PVC ve PVC başta olmak üzere birbirinden değişik metaryel üstüne yapılabilir.

Tabela Çeşitlerinin Özellikleri
Tabela malzemelerimiz güneşe sağlamdır. Bu özelliği ile güneş ışınları karşısında renkleri solmaz ve tabela üstündeki baskılar zarar görmez. Başarılı neticeler elde edilir.
Suya karşı sağlamlığı yüksektir. Tabelalarımız, yağmur ve aynısı durumlardan olumsuz etkilenmez.
 UV baskı sistemi ile yapılmaktadır. Son derece sağlam ve uzun ömürlüdür. Uzun vakit renklerin canlılığı ilk günkü özelliğini korur.
 Tabelalarımızın baskıları, etiketleri canlıdır. Solgun görüntü vermez.
Eğer sökülmek istenirse söküldü yere hiçbir iz bırakmaz. Basitçe sökülebilir.

Yorumlar

Hiç Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster Misiniz?

Yorum Yap


Güvenlik
Tum Haklari Saklidir © 2018 - Powered By Orkay