Antalya Kartvizit, Şeffaf ve oto kokusu, Broşür, Web sitesi tasarımı, Baskılı sipsi, kullan-at marpuç ve baskılı pipet gibi bir çok ürünü bünyesinde bulundurur.

Antalya'da Dijital baskı , Cam giydirme, one vision, branda, büyük boyutlu afiş

18/03/2020      488 Okuma      , , , , , , , , , , , , , , , , ,       Hizmetler

Antalya'da Dijital baskı , Cam giydirme, one vision, branda, büyük boyutlu afiş

Antalya'da Dijital baskı , Cam giydirme, one vision, branda, büyük boyutlu afiş

antalya da"Dijital Baskı"da Yılların Tecrübesi...
antalya Dijital baskı


sistemi son senelerde süratle yaygınlaşmaya başlamış her mecrada ve sektörde yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır.Bunun en mühim sebepleri dijital baskı'nın matbaaya göre çok daha süratli hazırlanması, büyük ebatlarda baskı yapabilme imkanı sağlaması ve en muhimi iç mekan ve dış mekan hava koşullarına karşı sağlam olmasıdır.

antalya dijital baskı, antalya, reklam, kartvizit, brosur, ozel, tasarım, seffaf, şeffaf, reklamcı, piper, baskılı, mendil, peçete, sipsi, orkay, net, antalyakartvizit, ucuz


Dijital Baskı


temel olarak ana kategoriye ayrılır. İç mekan (indoor) ve dış mekan (outdoor) baskı. İç mekan baskıda fotoğraf kalitesinde neticeler alınabilir fakat suya ve güneşe çok sağlam değildir. Dış mekan baskılar daha pixelli görseller çıkmasına karşın hem her türlü hava koşuluna sağlamdır hemde büyük ebatlarda baskı yapılabilir. orkay Dijital Baskı Merkezi


olarak İç mekan ve Dış Mekan Dijital Baskı, Roll Up Banner ve Baskı, Poster Baskı, Folyo Baskı, Vinil Baskı, Fotoblok Baskı, Dekota Forex Baskı, Fotoblok ve dekota sıvama, One Way Vision Baskı, Folyo Kesim-Harf Kesim, Duratrans, Kırlangıç Bayrak, Flama ve Bayra Baskıları, Örümcek Stand, Laminasyon ve her türlü matbaa hizmeti vermekteyiz.

Yorumlar

Hiç Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster Misiniz?

Yorum Yap


Güvenlik
Tum Haklari Saklidir © 2018 - Powered By Orkay