Antalya Kartvizit, Şeffaf ve oto kokusu, Broşür, Web sitesi tasarımı, Baskılı sipsi, kullan-at marpuç ve baskılı pipet gibi bir çok ürünü bünyesinde bulundurur.

Antalya Orkay Broşür

12/03/2020      528 Okuma      , , , ,       Hizmetler

Antalya Orkay Broşür

Broşür geçmişten bugüne kadar gelen, classic reklam seçeneklerinden en etkili olanıdır. Müşteri kitlesine ulaşması bakımından en hızlısı olmasada en ilgi çekeni broşürdür. Ofset ve dijital olarak iki çeşidi tespit edilen broşür matbaa pazarında ofset baskı akla ilk gelen olsada dijital baskı daha çok kullanılmaktadır. Dijital baskının seri basım yapabilmesi ve atık durumunun daha az olması ofset baskıdan daha çok tercih edilmesine sebep olmaktadır. İki baskı çeşidin arasında ki fark çalışma prensiplerinden kaynaklanmaktadır. Su ile mürekkebin karışamam prensibi ofset baskının, bilgisayar içerisinde oluşturulan ise dijital baskının prensibi olarak açıklana bilir. Broşür itimat edilir ve somut olması yönünden pazarlama aracıdır. Verilecek olan bilginin çokluğuna göre tek ya da çok sayfalı broşür tercih edilir.

Broşürde Bulunması Gerekenler
Firmanızın ürün ve hizmetlerinin ayrıntılı bilgileri, fotoğrafları, ürün içerik ve fiyatlarının yanı sıra kampanya ve promosyonlar broşür bilgilerinde kullanılması gereken detaylardır. Broşür de kâğıt tarzı de gerektiğince önemlidir. Broşürleri genelde mücevher ve takı , yemek, şahsi bakım, giyim pazarında tüketimi daha fazladır. Bazı sektörlerin broşürlerini senede iki kez yenilemeleri gerekir. Mesela giyim firmasının yazlık ve kışlık sezonları değişti amacıyla broşürler de buna bağlı olarak değişmektedir. Birçok şahsa hitap yapabilmesi yönünden broşürler an çok tercih edilen matbaa ürünleridir. Antalya broşür pazarında senesinin vermiş bulunduğu deneyim ile Orkay Reklam Ajansı her türlü broşür ihtiyacınızda nitelik standartlarında hizmet vermektedir. Hem dijital baskı teknolojisi ile hem de ofset baskı olarak istenilen broşürleri müşterilerinin heves ve gereksinimleri doğrultusunda, dizayn konusun da eksper ekipleri doğrulusunda hazırlanmaktadır. Sağlam alt yapımız ve donanımlı personelimizle nitelikden ödün vermeden çalışmaktayız. Antalya broşür sektörüne girdiğimiz ilk günden bugüne kadar istikrarlı çalışmalarımız sayesin de müşteri portföyümüzü yükseltmenin haklı gururunu taşımaktayız. Antalya broşür çözümlerinde müşteri memnuniyeti merkezli çalışma prensibimiz sayesin de hızlı, nitelikli ve ekonomik hizmetler sunmaktayız. Promosyon, grafik dizayn, ambalaj, reklam programları alanlarında Erciyes Ofset olarak her vakit yanınızdayız.

Yorumlar

Hiç Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster Misiniz?

Yorum Yap


Güvenlik
Tum Haklari Saklidir © 2018 - Powered By Orkay