Antalya Kartvizit, Şeffaf ve oto kokusu, Broşür, Web sitesi tasarımı, Baskılı sipsi, kullan-at marpuç ve baskılı pipet gibi bir çok ürünü bünyesinde bulundurur.

Baby Shower Antalya

17/03/2020      455 Okuma      , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,       Hizmetler

Baby Shower Antalya

BabyShower Antalya

antalya babyshower, reklam, kartvizit, brosur, ozel, tasarım, seffaf, şeffaf, reklamcı, piper, baskılı, mendil, peçete, sipsi, orkay, net, antalyakartvizit, ucuz

 

  • BABY SHOWER ORGANİZASYONU NASIL YAPILIR?


Partilerin son süratle çeşitlenmeye devam ettiği ülkemizde, son dönemlerde sık sık Baby Shower partileri organize ediliyor. Baby Shower, anne adayına hamileliğinin son aylarında yakın arkadaşları, eşi ya da ailesi doğrulusunda oluşturulan motive edici bir parti türüdür. Partiyi genelde hamile bayanın yakın arkadaşları eşiyle eş güdümlü organize eder.Kısacası “Bebeğe Hazırlık” ya da “Bebek Partisi” isimleriyle de anılan Baby Shower hem anne adayının hem de hususklarına keyifli süre geçirmesine yardımcı olur. Partinin düzenlemesinde, hamile bayanın beğenisine hitap eden bir ev ortamı tercih edilebileceği gibi ekstra bir mekân da tasarım edilebilir. Fakat parti yapılmadan evvelce organizasyon yapanların bazı suallere cevap bulması lüzumir. Partiye katılacak şahıs sayısından ikram edilecek besinlera, süslemelerden armağan alternatiflerine kadar pek çok husus çözüme kavuşturulmalıdır.

antalya babyshower, reklam, kartvizit, brosur, ozel, tasarım, seffaf, şeffaf, reklamcı, piper, baskılı, mendil, peçete, sipsi, orkay, net, antalyakartvizit, ucuz

  • Baby Shower’da Parti Ortamının Düzenlenmesi


Anne adayının zevkinin ön planda tutulduğu Baby Shower partisinde bütçeye göre bir mekân seçimi yapılmasında büyük yarar vardır. Çünkü parti yalnızca mekân seçiminden ibaret değildir. Aynı sürete başka süs ve besin lüzumsinimlerinin karşılanması amacıyla de bütçeye lüzum duyulur. Parti ev amacıylade yapılacaksa; masa, sandalye, oturma grubu ve vitrin gibi daha pek çok eşya süslenerek parti amacıyla hazır duruma getirilebilir. Fakat parti dış mekânda gerçekleştirilecekse, ailenin ya da yakın arkadaşların seçtiği konsepte makul bir mekân tasarım edilebilir. Süs amacıyla kullanılabilen eşya alternatifleri ise ister hazır isterse de anne adayının sevebileceği şekilde elde hazırlanarak kullanılabilir. Örneğin; bebeğin cinsiyetine makul pembe ya da mavi renk tonlarında bir mekân süslemesi, olabildiğince çarpıcı ve hoş bir ambiyans yaratacaktır. Balonlar, adlı biblolar, renkli gözlükler ve duvar tabloları, Baby Shower partilerinde sık sık tercih edilen süslemeler arasındadır.

  • Antalya Baby Shower’da Misafirlere Sunulacak İkramlıklar

Parti gününde aile büyüklerinin de yardımı ile detaylı hamur işleri ve değişik ikramlık besinler hazırlanabilir. Pasta başta olmak üzere kek, kurabiye, poğaça ve börek gibi yiyecekler, parti gününde ikramlık olarak gelen misafirlere sunulabilir. Baby Shower partisinde hazırlanılan ikramlık alternatifler, aperatiflerle de zenginleştirilmelidir.Baby Shower’ın en anlamlı ve özel ikramı, bebeğin ve annenin konseptine makul olarak geliştirilmiş pastadır. Pasta hazırlanırken süslenmesinden büyüklüğüne kadar bütün detaylar hesaba katılmalıdır. Gelecek hususklarına sayısına makul en makul boyutlarda bir pasta, partiniz amacıyla yeterli olacaktır. Pastanın üstünde sarfedilen tematik süslemeler ve renkli mesajlar ise anne adayının yüzünde sevimli bir gülümseme yaratacaktır

 

  • Parti amacıyla Hediyelik Eşyaların Seçimi


Hediye-eşyaBaby Shower amacıyla tercih edilecek armağanlar hem anne adayı hem de bebek amacıyla olabilir. Hamilelik süreci her ne kadar parasal yönden zAhmetsiz olarak geçse de doğum ardından bir hayli masrafı yanında getirecektir. Bu amaçla anne adayının yakın akrabaları ve arkadaşları, ona destek olabilmek adına partide lüzumsinime makul armağan seçimi yapabilirler. Hediyeler; kıyafet, bebeğe özel olarak alınmış oyuncaklar ya da el emeği ile hazırlanmış değişik süs eşyaları şeklinde değişiklık gösterebilir.

antalya babyshower, reklam, kartvizit, brosur, ozel, tasarım, seffaf, şeffaf, reklamcı, piper, baskılı, mendil, peçete, sipsi, orkay, net, antalyakartvizit, ucuz

  • Antalya Baby Shower Partisine Özel Yaratıcı Fikirler


Eğlencenin ve renkli mekânların ile eş güdümlü güzel bir anı yayınlayan Baby Shower partisi amacıyla hamile bayanın yakınları doğrulusunda hoş fikirler yaratılabilir. Fakat daha profesyonel bir parti organizasyonu elde etmek amacıyla bu alanda etkinlik gösteren işletmelerden de yararlanmak mümkündür. Örneğin; bebeğin gelişini kutlayan temsili resimler evin bir köşesinden bir köşesine asılarak değişik bir oda ambiyansı yakalanabilir. İsteğe bağlı olarak renkli balonlardan yararlanılabilir. Balonlar, evinize ya da parti mekânınıza daha renkli ve dinamik bir manzara bırakacaktır.

 

  • Antalya Partiye Uygun Olan Renkli Kıyafetler


Baby Shower, bebeğe ve anne adayına özgü bir parti alternatifi bulunduğu amacıyla bu güne özel renkli kıyafetler seçilmesi daha makul bir manzara kazanmanıza yardım edecektir. Annenin tipine makul payetli, pullu ya da işlemeli bir elbise, o günün anlamını yansıtan bir alternatif olur. Fakat tercihe göre daha rahat ve spor bir sade kombinasyon da iddialı ve zarif görünmeniz yönünden makuldur.

 

  • Profesyonel Baby Shower Organizasyonlarınız İçin Antalya Orkay ajansa Bekliyoruz!antalya babyshower, reklam, kartvizit, brosur, ozel, tasarım, seffaf, şeffaf, reklamcı, piper, baskılı, mendil, peçete, sipsi, orkay, net, antalyakartvizit, ucuz; .,.,.,.


Organizasyonun her adımında sizinle ilgilenecek tecrübeli ekibimizle birlikte mükemmel bir Baby Shower organizasyonuna imza atmak dilerseniz +90 539 763 90 00 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Hiç Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster Misiniz?

Yorum Yap


Güvenlik
Tum Haklari Saklidir © 2018 - Powered By Orkay